This website works best with JavaScript enabled
Herb bip logo

W dniu 11 kwietnia na siódmej godzinie lekcyjnej w bibliotece szkolnej odbył a się kolejna -  szósta już edycja Szkolnego Turnieju Polonistycznego pod nazwą „Nasz Gimnazjalista Humanista”. Wzięli w nim udział przedstawiciele wszystkich klas trzecich.
Celem konkursu było utrwalenie wiedzy i umiejętności polonistycznych oraz sprawdzenie się uczniów przed egzaminem gimnazjalnym. Zmagania uczniów oceniało jury w składzie: panie Magdalena Beller, Helena Kawula oraz Monika Szmołda.  Turniej składał się z dwóch etapów. W pierwszej części każda z drużyn odpowiadała na 5 pytań teoretycznych, druga zaś była rundą finałową złożoną z dwóch zagadnień sprawdzających umiejętność redagowania różnych form wypowiedzi.  Po zakończeniu rywalizacji, sprawdzeniu prac i podliczeniu punktów jury ogłosiło końcowe wyniki. 
Pierwsze miejsce zdobyli uczniowie klasy 3 B, drugie miejsce zajęła klasa - 3 D, trzecie zaś przypadło w udziale klasie 3 C.
Organizatorami konkursu oraz autorami pytań byli nauczyciele języka polskiego - Anna i Artur Wasylikowie. 
Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy i umiejętności, którymi wykazali się podczas konkursowych zmagań a uczniom klas trzecich życzymy samych sukcesów już za tydzień na egzaminach gimnazjalnych.

Jesteśmy na facebooku 

Jak do nas trafić 

Nasz adres 

Szkoła Podstawowa nr 4
im. Marii Skłodowskiej - Curie
w Polkowicach

ul. Hubala 3
59-100 Polkowice
woj. dolnośląskie
Tel: 76 746 53 70
Fax: 76 746 53 71

sekretariat@sp4.polkowice.pl

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440